Beautiful Apartment Hoestel Punta Estrella!
| Wi-Fi | Recepcja czynna 24 h Recepcja czynna 24h na dobę | Basen Basen zewnętrzny |
| Rekreacja Jazda na rowerze | Transfery Transfer (dodatkowo płatny) | Hotel przyjazny dzieciom Basen dla dzieci |
| Klimatyzacja | Zwierzęta domowe Przyjazny zwierzętom |
Grand Riviera Casino znajduje się 3 km od Beautiful Apartment Hoestel Punta Estrella! Playa del Carmen o powierzchni 90 m², natomiast SAYAB Planetario de Playa del Carmen znajduje się w pobliżu. Apartament z widokiem na ogród zapewnia gościom bezpieczeństwo, oferując całodobową ochronę.
Plaza Las Americas jest w bliskiej odległości od 2-pokojowego apartamentu i 5 km od lotniska Playa del Carmen. Piąta Aleja leży w prawie 3,1 km stąd.
Dla większej wygody w Beautiful Apartment Hoestel Punta Estrella! dostępne są prysznic. Ponadto w łazience zapewniono suszarka i ręczniki.
Obiekt noclegowy wyposażony jest w udogodnienia do samodzielnego przygotowywania posiłków, w tym w aneks kuchenny oraz jadalnię. Oferując gościom możliwość uprawiania jazdy na rowerze, apartament zapewnia bardziej ekscytujący pobyt. Obiekt oferuje również prywatny basen kąpielowy.
- Lokalne atrakcje
- Church of Guadalupe2,4 km
- Terminal foránea de autobuses ADO2,8 km
- Playa del Carmen Maritime Terminal3,7 km
- Lotniska
- Lotnisko Playa del Carmen6 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Wi-Fi
- Parking
- Recepcja czynna 24h na dobę
- Przyjazny zwierzętom
- Ochrona całodobowa
- Winda
Opcje wyżywienia
- Wspólna kuchnia
- Suszarka do naczyń
- Przybory kuchenne
Usługi rekreacyjne
- Basen zewnętrzny
- Leżaki
- Ogród
- Sala rekreacyjna/Sala kinowa
- Jazda na rowerze
- Płytki koniec
Usługi
- Transfer (dodatkowo płatny)
- Wynajem samochodów
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
- Meble ogrodowe
- Stół
- Pralka
- Telewizor LCD
- Basen dla dzieci
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Jak goście mogą dostać się do Beautiful Apartment Hoestel Punta Estrella! z lotniska?
Goście Beautiful Apartment Hoestel Punta Estrella! mogą prosić o usługi przewozowe. - ❓
Czy Beautiful Apartment Hoestel Punta Estrella! obejmuje kuchnię?
Tak, Beautiful Apartment Hoestel Punta Estrella! oferuje wyposażony aneks kuchenny. - ❓
Czy Beautiful Apartment Hoestel Punta Estrella! ma basen?
Beautiful Apartment Hoestel Punta Estrella! dysponuje basenem.